BohaterowieBohaterowieCamille Montrose urodziła się w Holmes Chapel, 8 lutego 1994 r. Ma czteroletnią siostrę Elisabeth i starszego brata Erica (23 lata), który studiuje na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku. Jej mama jest bibliotekarką, a tata policjantem. W wieku 16 lat otrzymała propozycję udziału w programie The Next Top Model, w którym to zajęła 3 miejsce. Od tej pry zainteresowała się nią agencja modelingowa Elite London- New York City i zamieszkała w Londynie, ale bardzo często jeździ do Nowego Jorku. Przyjaźni się z Harrym Stylesem, który śpiewa w zespole One Direction. Ma przyjaciółkę Carę, z którą mieszka w Londynie. Lubi śpiewać i umie grać na fortepianie. Singielka 


Cara Galderman pochodzi z Holmes Chapel, urodziła się 21 stycznia 1994 r. Mieszka wraz z Camille w Londynie. Wychowała się w domu dziecka. Do stolicy Wlk. Brytani przyjechała w wieku 18 lat. Dziewczyny chodziły razem do szkoły, jednak po jej zakończeniu kontakt między nimi się urwał, ponownie spotkały się w domu mody Gucci w Londynie. Obydwie szukały mieszkania, więc postanowiły zamieszkać razem, a przy okazji ponowić znajomość. Cara odkąd skończyła 15 lat podkochuje się w Harrym. Singielka, ale wie z kim chce się umawiać.


Harry Styles urodzony 1 lutego 1994 roku w Holmes Chapel. Ma siostrę Gemmę. Śpiewa w zespole One Direction, a jego najlepszym przyjacielem jest Louis Tomlinson. Przyjaźni się z Camille i Carą. Mieszka w Londynie, ale cały czas podróżuje. Singiel.Louis Tomlinson urodzony 24 grudnia 1991 roku w Doncaster. Ma pięć sióstr. Jego rodzice są rozwiedzeni.  Śpiewa w zespole One Direction. Jego najlepszym przyjacielem jest Harry Styles. Singiel…Zayn Malik urodził się 12 stycznia 1993 roku w Bradford. Śpiewa w One Direction. Chodzi z Perrie Edwards z Little Mix.


Niall Horan urodzony 13 września 1993 roku w Mullingar w Irlandii. Jako jedyny z One Direction stamtąd pochodzi. Singiel.


Liam Payne urodził się  29 sierpnia 1993 w Wolverhampton, członek zespołu One Direction, chodzi z tancerką Danielle Peazer.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz